Каталог товаров

О нас

Ми вітаємо Вас у нашому інтернет-магазині будматеріалів!

Будівельний магазин «Міні – Макс» створили у 2001 році у місті Черкаси.

Основною діяльністю є продаж будівельних матеріалів для приватних осіб, будівельних фірм та організацій. Ми реалізуємо товари провідних виробників світу. Якщо Ви хочете купити все необхідне для будівництва та ремонту, то все це знайдете у нас. У нашому магазині представлений широкий асортимент вітчизняних та імпортних будматеріалів. Ми запрошуємо до нас як фізичні осіби, так і будівельні організації. Для Вас ми розробили ціни з урахуванням нинішньої економічної ситуації, а також доступності різних верств населення. Наша продуктивна співпраця з провідними фірмами-виробниками будівельних матеріалів дозволяє встановлювати прийнятні ціни, які можуть сміливо конкурувати з оптовими. Зробивши перше замовлення та отримавши значну економію, покупці обов'язково повертаються до нас знову.

У нас Ви можете купити будматеріали Черкаси, автотовари, системи вентиляції та каналізації, сантехніку, системи водопостачання, кріплення, інструмент малярський та електричний, будівельну хімію, побутову хімію за доступними цінами.

Дивіться весь асортимент на головній сторінці сайту. Ми надаємо Вам консультацію при покупці матеріалів. І якщо у Вас немає транспорту, організуємо доставку до будь-якої точки міста Черкаси та України. Ласкаво просимо до нашого магазину!